Stryszawa 189D, 34-205 Stryszawa

Meble

POZNAJ NASZE MARKI

Oficjalny sklep z meblami Grupy Meblowej Chrząszcz.
W ofercie meble do samodzielnego montażu Polskiej produkcji jak i importowane meble tapicerowane.

akcesoria meblowe kraków

Meble z drewna dla osób ceniących najwyższą jakość. Linia mebli cechująca się ekskluzywnym designem i wykończeniem.
Meble produkowane przez Grupę Meblową Chrząszcz wyłącznie na zamówienie. W ofercie stoły, biurka, komody, szafy, regały w stylu loftowym z drewnianymi blatami oraz metalowymi stelażami.

Original

Najszybciej rozwijający się sklep z okuciami meblowymi na znanej platformie. Atrakcyjne ceny oraz oferta złożona wyłącznie z cenionych marek takich jak GAMET, GTV, REJS, LEBA, NTP, HITTACHI i SCHWIMM.
Akceseo to również marka okuć meblowych w stylu loftowym oraz dekoracji metalowych.

Wiemy jak istotnym elementem każdego wnętrza, są odpowiednio dobrane meble. To one nadają mu charakter oraz potrafią idealnie odzwierciedlić osobowość właściciela mieszkania czy domu. Nasza oferta mebli posiada szeroką gamę stylów tak, aby każdy mógł wyrazić siebie bez najmniejszego problemu.

Meble produkujemy od podstaw. Już na etapie projektowania uwzględniamy dbałość o każdy detal i pełną funkcjonalność danego mebla. Komfort użytkowania produkowanych przez nas mebli oraz bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości sprawiają, że są to jedne z najczęściej wybieranych mebli na znanych portalach aukcyjnych, a każdego miesiąca przybywają nam setki zadowolonych klientów.

meble do salonu na wymiar kraków
meble do salonu na wymiar kraków

Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienie, według wymiarów i kolorystyki podanych przez klienta. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu meble na wymiar produkujemy w znacznie krótszym czasie niż konkurencyjne firmy. Samodzielność w produkcji sprawa, że mamy pełną kontrolę nad jakością.

Nowym segmentem naszej oferty są wyroby z litego drewna. Oferowane przez nas blaty, stopnie produkowane są według starszych, sprawdzonych przez lata technologii obróbki i łączenia drewna.

Setki pozytywnych opinii oraz recenzji w Internecie potwierdzają przedstawione przez nas wyżej zalety z wyboru naszej oferty.

Translate »