Stryszawa 189D, 34-205 Stryszawa

Akcesoria meblowe

akcesoria meblowe kraków

Lata doświadczenia w produkcji mebli zaowocowały powstaniem setek kontaktów w branży meblowej. Reagując prężnie na zmiany rynku, wprowadziliśmy do oferty akcesoria meblowe oraz dekoracje wykonane głównie ze stali i drewna. Wprowadzając do oferty dane akcesoria meblowe, zwracamy uwagę na ich jakość, dlatego współpracujemy wyłącznie z liderami branży.

Ofertę naszych akcesoriów wzbogacamy każdego dnia o nowe produkty. Posiadamy szeroki wybór podnośników klapowych, zawiasów, prowadnic, czyli podstawowych elementów używanych przez stolarzy. Klamki i uchwyty meblowe posiadamy w pełnej gamie rozmiarów, co pozwala dobrać odpowiednio pasujący wizualnie Państwu uchwyt do każdego frontu. Dekoracje metalowe to ciekawy dodatek każdego wnętrza. Podpórki do książek, podpórki półek to praktyczne rozwiązania.

Warto również opisać dokładniej oferowany przez nas profil system.
Rynek mebli w stylu LOFT to obecnie jeden z najbardziej pożądanych kierunków wystroju wnętrz ma on jedną wadę, na którą znaleźliśmy lekarstwo. Profil system odpowiada na zapotrzebowanie rynku i znacząco obniża koszty produkcji mebli loftowych. Stelaże stołów, stolików czy regałów dostarczane są klientowi w elementach do samodzielnego montażu. Takie rozwiązanie znacząco obniża koszty, jak i przyśpiesza czas realizacji zamówień na minimalistyczne meble loftowe.

meble do salonu na wymiar kraków
Translate »